Полный доступ:

Кэролайн Катц. Фильмография

1 - 6 серии, Project Web Money, одноголосый
2015
Последствия (Инспектор Бэнкс). Сезон 5 / DCI Banks
1 - 6 серии, Project Web Money, одноголосый
2014
Последствия (Инспектор Бэнкс). Сезон 4 / DCI Banks
1 - 6 серии, Project Web Money, одноголосый
2014
Последствия (Инспектор Бэнкс). Сезон 3 / DCI Banks
1 - 6 серий, knopf, финал сезона
2011
Последствия (Инспектор Бэнкс). Сезон 2 / DCI Banks
1 - 2 серии, Палата №6 , финал сезона
2010
Последствия (Инспектор Бэнкс). Сезон 1 / DCI Banks
Наверх

Последние отзывы

Последствия

смотреть все таки стоит , тут показана жизнь как она есть ....

Банши. Сезон 1

Нема в Америці україномовної класичної мафії, тобто конкретно національної. Фільм знімали ще до війни з Росією, Америка тоді з Путіним дружила.

Банши. Сезон 1

 Люди щось таке курять ), будьмо-гей і звичайні українці можуть не кричати, це нічого не значить ), а українська "мафія" може у нас розмовляти крім російської, ще і на українській і на англійській, на якій завгодно, тим паче що наша мафія існує не в класичному значенні цього слова - у нас вона переплетена з дуже багатими людьми і політикою, і мову українську вони теж непогано знають якщо вони наприклад із Західного регіону, а різноманітні багаті клани в лапках присутні по всій країні! А ось за інший світ говорить не буду, тому що не знаю як там поживають "українські" мафіозі ) 

Банши. Сезон 1

Серіал прикольний, але повторює помилки російського фільма Брат 2. Української мафії в природі не існує. Тобто в Україні є мафія, але російськомовна, космополітична. Будьмо -гей вони не кричать. Бо мови не знають.

Флэш. Сезон 3

Ребята,хочу сказать что 3 сезон был отличным,а какие именно серии были лучшими так это "19-23".Очень жду 4 сезон,так как этот был немного скучноват в начале.